la 18.1.2020

 
 Halli A   
9:30T7+P6FC Rauma T7Pallo-Iirot oranssi6-1
10:00P7Pallo-Iirot kelt.Pallo-Iirot sin.0-4
10:30T7+P6FC Rauma T7Karhu-Futis6-0
11:00P7LlujaFC Rauma1-2
11:30T7+P6FC Rauma T7Pallo-Iirot GT15-0
12:00P10Pallo-Iirot sininenTuNL Hepolkulta3-0
12:30P7Pallo-Iirot raitaMuSa Black0-5
13:00P10FC Rauma mustaMaPS1-3
13:30P7Pallo-Iirot sininenKarhu-Futis10-0
14:00P10FC Rauma vihreäEuPa1-0
14:30P7Pallo-Iirot keltainenFC Rauma1-8
15:00P10FC Rauma vihreäPallo-Iirot sininen2-0
15:30P10FC Rauma mustaPallo-Iirot keltainen3-3

Peliaika 1x25min.

 
 Halli B   
9:30T7+P6FC NepitPallo-Iirot vihreä0-11
10:00P7Pallo-Iirot raitaFC Eurajoki1-2
10:30T7+P6FC NepitPallo-Iirot GT1-1
11:00P7Pallo-Iirot kelt.MuSa White5-3
11:30T7+P6FC NepitPallo-Iirot oranssi2-6
12:00P10Pallo-Iirot keltainenEuPa1-2
12:30P7Pallo-Iirot kelt.Lluja1-1
13:00P10Pallo-Iirot keltainenTuNL Hepolkulta0-3
13:30P7Pallo-Iirot raitaFC Rauma1-4
14:00P10FC Rauma mustaTuNL Hepolkulta0-4
14:30P7Pallo-Iirot sininenLLuja1-0
15:00P10TuNL HepokultaEuPa3-1

Peliaika 1x25min.

 
 Halli C   
9:30T7+P6Karhu-FutisPallo-Iirot G-tytöt12-0
10:00P7FC RaumaMuSa Black1-4
10:30T7+P6Pallo-Iirot oranssiPallo-Iirot vihreä9-1
11:00P7Pallo-Iirot sininenMuSa Black5-0
11:30T7+P6Pallo-Iirot vihreäKarhu-Futis1-3
12:00P10FC Rauma vihreäMaPS4-1
12:30P7MuSa WhiteFC Eurajoki4-0
13:00P10Pallo-Iirot sininenEuPa0-0
13:30P7MuSa WhiteLluja4-4
14:00P10Pallo-Iirot sininenMaPS0-4
14:30P7Pallo-Iirot raitaKarhu-Futis1-4
15:00P10Pallo-Iirot keltainenMaPS2-1
15:30T9FC RaumaNiceFutis valkoinen4-0

Peliaika 1x25min.

 
 Halli D   
9:30T9FC RaumaPallo-Iirot8-0
10:00P7Karhu-FutisMuSa White3-7
10:30T9LLujaPallo-Iirot2-1
11:00P7Karhu-FutisFC Eurajoki0-5
11:30T9NiceFutis valkoinenNiceFutis punainen5-0
12:00T9LlujaFC Rauma1-4
12:30P7Karhu-FutisFC Rauma1-7
13:00T9Pallo-IirotNiceFutis valkoinen

0-8

13:30T9NiceFutis punainenLLuja0-2
14:00P7Musa BlackFC Eurajoki4-2
14:30T9FC RaumaNiceFutis punainen8-2
15:00T9NiceFutis valkoinenLluja2-1
15:30T9Pallo-IirotNiceFutis punainen2-3

Peliaika 1x25min.