Sunnuntai 9.10.2022

kenttä A   
9:00T9FC Rauma Tove White3 - 3
9:30T9FC Rauma Musa5 - 1
10:00P7ToveTuto14 - 3
10:30T9Tove WhiteMusa7 - 5
11:00T9P-Iirot kelt.FC Rauma 4 - 1
11:30P7FC Rauma Tuto20 - 5
12:00T9MuSaTove Green4 - 4
12:30T9MuSaP-Iirot sin.0 - 10
13:00P8FC Rauma vihr.FC Ulvila2 - 6
13:30P8FC Rauma mustaFC Rauma valk.4 - 2
14:00P9FC Rauma vihr.FC HaPo1 - 0
14:30P9Nokian Pyry pun.FC Rauma musta0 - 14
15:00P8Minto-SsisuFC Rauma musta6 - 1
15:30P9MuSa sin.Nokian Pyry pun.6 - 1
16:00P8FC Rauma vihr.Tampere United2 - 2
16:30P8FC Rauma mustaMuSa musta2 - 1
17:00P9Nokian Pyry mustaFC HaPo1 - 7
17:30P8ÅIFKFC Rauma valk.2 - 2
18:00P9 FC HaPoMuSa sin.2 - 0
 
kenttä B   
9:00T9FC EurajokiP-Iirot kelt.0 - 2
9:30P7FC Rauma P-Iirot1 - 3
10:00P7Tuto2FC Ulvila3 - 0
10:30T7P-Iirot kelt.MuSa3 - 2
11:00T9Tove GreenFC Eurajoki2 - 3
11:30P7FC UlvilaTove0 - 6
12:00T9FC Rauma FC Eurajoki8 - 0
12:30P7Tuto1FC Ulvila4 - 1
13:00T7MaPSP-Iirot kelt.4 - 1
13:30P7Tuto1FC Rauma1 - 2
14:00P8MuSa mustaTampere United0 - 1
14:30P9MuSa pun.Nokia Pyry musta7 - 0
15:00P8MuSa mustaÅIFK0 - 0
15:30P9FC HaPoMusa pun.1 - 2
16:00P8MuSa valk.P-Iirot2 - 4
16:30P9FC Rauma mustaMuSa sin.3 - 4
17:00P8Minto-SsisuMuSa musta4 - 3
17:30P8FC UlvilaMuSa valk.3 - 1
18:00P9FC Rauma vihr.MuSa pun.0 - 3

 

kenttä C   
9:00T9P-Iirot sin.Tove green5 - 1
9:30T7P-Iirot sin.PTU2 - 2
10:00T9FC EurajokiP-Iirot sin.2 - 4
10:30T7PTUFC Rauma 11 - 0
11:00T9Tove WhiteP-Iirot sin.5 - 4
11:30T7P-Iirot kelt.PTU4 - 3
12:00T9Pallo-Iirot kelt.Tove White6 - 2
12:30P7P-IirotTuto22 - 9
13:00T7P-Iirot sin.FC Rauma 14 - 0
13:30P7Tuto2ToVe4 - 1
14:00P8MuSa valk.ÅIFK3 - 1
14:30P9MuSa sin.Minto-SSisu2 - 0
15:00P8Tampere unitedP-Iirot5 - 0
15:30P9Nokian Pyry mustaFC Rauma vihr.0 - 5
16:00P8ÅIFKFC Ulvila0 - 2
16:30P9Nokian Pyry pun.FC Rauma vihr.1 - 6
17:00P8P-IirotFC Rauma vihr.1 - 6
17:30P9MInto-SSisuNokian Pyry pun.10 -1
kenttä D   
9:00T7FC RaumaP-Iirot kelt.0 - 11
9:30T7MusaMaPs0 - 3
10:00T9Tove GreenP-Iirot kelt.1 - 7
10:30T7P-Iirot sin.MaPs0 - 1
11:00P7P-IirotTuto12 - 4
11:30T7MuSaP-Iirot sin.7 - 4
12:00T7FC Rauma MaPS0 - 18
12:30P7ToveFC Rauma5 - 0
13:00T7PTUMuSa6 - 1
13:30P7FC UlvilaP-Iirot2 - 1
14:00P8P-IirotMInto-SSisu1 - 4
14:30P8FC Rauma vihr.MuSa valk.3 - 1
15:00P8FC Rauma        valk.FC Ulvila0 - 1
15:30P9MInto-SSisuFC Rauma musta4 - 3
16:00P8FC Rauma valk.MInto-SSisu1 - 7
16:30P9MuSa pun.MInto-SSisu5 - 4
17:00P8Tampere UnitedFC Rauma musta1 - 2
17:30P9FC Rauma mustaNokian Pyry musta15 - 1